איך לבחור קייטרינג?

Rate this post

11 טיפים שיעזרו לכם לבחור את הקייטרינג המושלם

מחפשים קייטרינג לבר מצווה או לאירוע גדול? או שאולי אתם בכלל מחפשים מגשי אירוח למסיבה בעבודה? בכל מקרה, אספנו עבורכם מספר טיפים שימושיים שיקלו עליכם את תהליך מציאת הקייטרינג המתאים לכם ביותר.

קייטרינג כשר או לא כשר❓ זאת השאלה❗

אחרי הכל , רוב המדינה הם יהודים ברמות יהדות שונות, לפני כמה שנים פורסם סקר שלפחות 40% מהחילונים שומרים כשרות, ובכלל, ציבור שומרי הכשרות בישראל הוא חלק גדול ומשמעותי מאוד בצביון הישראלי ולכן חשוב מאוד להחליט האם אתם מעוניינים בקייטרינג כשר או שמא אתם מוכנים לוותר על הכשרות.

במידה ואתם הולכים על קייטרינג כשר, ומעוניינים להקפיד על כשרות יתרה , מומלץ לקרוא את הכתבה שלנו על סוגי הכשרות שהקייטרינגים השונים מציעים.

המלצות

המלצות הן תמיד הכלי האמין ביותר והיעיל ביותר למציאת הקייטרינג הטוב ביותר. שאלו את הסביבה הקרובה שלכם על נסיון עבר שהיה להם עם שירותי קייטרינג שונים ובדקו על חברות מומלצות יותר ופחות.

גם אם קיבלתם פידבק חיובי במיוחד או שלילי במיוחד, בצעו בדיקה מקיפה ושאלו את השאלות הנכונות ביותר. שאלו על איכות האוכל, טריות האוכל וחוויה כלל מצוות העובדים.

בנוסף, באתר שלנו תוכלו למצוא המלצות מאנשים שכבר התנסו בחברות שונות של קייטרינג.

טעימות

אם אתם מחפשים קייטרינג לאירוע גדול כמו חתונה או בר מצווה, רצוי לקבוע ואף חובה לקבוע פגישת טעימות בה תוכלו להתרשם מהאוכל ולהחליט על מנות שאתם אוהבים יותר ואוהבים פחות.

טעימות יעזרו לכם לא רק להבין את איכות האוכל , אלא גם מי עומד מולכם ,לפגוש את צוות העובדים ולשאול את כל השאלות שאתם צריכים.

יחס אישי

אנחנו ממליצים לבחור בחברת קייטרינג שבאמת מתעניינת בצרכים הייחודיים של האירוע שלכם. אם אתם מתרשמים שאתם "עוד לקוח" עבור החברה והם רק רוצים למכור ולסגור עוד עסקה, חשבו פעמיים.

תממשו את הדופק ותשאלו עצמכם את השאלות הנכונות ביחס לשירות והיחס שקיבלתם מצוות החברה. האם באמת התעניינו במה שאני צריך? האם אני מסופק מהתשובות שקיבלתי?

 

גמישות בתפריט

בהמשך ישיר  לסעיף הקודם, חפשו חברה שיכולה לענות על הדרישות המיוחדות שלכם ומסכימה להתגמש איתכם בתפריט המוצע. ככל שהחברה יותר באה לקראתכם ונכונה לשמוע הצעות ובקשות שיש לכם שנוגעות לתפריט, כך סיכויי ההצלחה של האירוע שלכם ומידת הסיפוק מהקייטרינג שלכם עולה בהתאמה.

ניסיון

בדקו היטב שלחברת הקייטרינג שלכם יש את הניסיון הנדרש ומוכח באירועים בסדר גודל דומה לשלכם בעבר. האירוע שלכם לא צריך להיות שפן הניסיונות של אף אחד. ניסיון הוא מצרך קריטי בעיקר באירועים גדולים, בדקו את הסעיף הזה בזהירות.

חוזה , מחירים ומדיניות ביטולים

חשוב לבדוק היטב את החוזה עליו אתם חותמים לפני שאתם חותמים ולהבין היטב מה השירות שאתם מקבלים, ובעבור איזה מחיר סופי. אל תשאירו פתח לשינויי מחיר עתידיים שנמצאים באותיות הקטנות.

בנוסף, שימו תשומת לב מיוחדת לסעיף מדיניות הביטולים ווודאו שאתם מבינים מה תאלצו לשלם במקרה של ביטול לא מתוכנן.

רשיונות נדרשים

חשוב מאוד להקפיד לבדוק את כל הרשיונות הנדרשים כדי להבטיח את בטיחות ובריאות באורחים שלכם. זאת לא בושה לבקש אישור של משרד הבריאות ואף רצוי לעשות כן, אתם לא רוצים להיות אחראיים חלילה לחולי של האורחים שלכם שנגרם עקב איכות מזון ירודה.

בנוסף, כדי לבדוק שאכן מדובר בעסק רשום כחוק מומלץ לבקש רשיון עסק פעיל ולדרוש הוצאת חשבונית.

דרישות מיוחדות

יש לכם דרישות מיוחדות עבור האירוע שלכם? וודאו שחברת הקייטרינג מבינה היטב את תפקידה ואת הדרישה הייחודית שלכם. הסעיף הזה חשוב מאין כמותו ויכול להציל חיי אדם- במידה ואתם מעוניינים באירוע נטול גלוטן/לקטוז/בוטנים או כל מרכיב אחר. וודאו 8 פעמים שהדרישה אכן הובנה כהלכה ואף בקשו אישור בכתב לכך.

הובלה של האוכל

בדקו כיצד החברה שאותה אתם עומדים לשכור מתכננת להוביל את האוכל או מרכיבי המזון אל מקום האירוע. בדקו האם ההובלה בקירור או בתנאים מתאימים(תלוי באופי האירוע והמזונות המובלים) ובדקו זמני הגעה של האוכל אל מקום היעד.

קיירטינג צמחוני?בשרי? חלבי? טבעוני?

שלב חשוב מאוד הוא להבין קודם כל איזה סוג אוכל אתם מעוניינים להגיש באירוע שלכם, קייטרינג צמחוני, קייטרינג חלבי, קייטרינג בשרי, או אולי קייטרינג טבעוני? ההחלטה בידיים שלכם!

ארגון וסדר

בדקו שחברת הקייטרינג מסודרת, יודעת מה תפקידה והכי חשוב מה התאריך של האירוע והשעה, ומה האירוע מצריך מהם. אל תהססו להתקשר ולבדוק במהלך התקופה של לפני האירוע שהכל מתנהל כהלכה. התקשרו יום לפני לוודא שההזמנה אכן מאושרת ומתוכננת להתבצע- מנעו מפח נפש. 

לסיכום,

תהליך בחירת חברת הקייטרינג לאירוע הבא שלכם הוא תהליך שחשוב לעשות אותו שלב אחרי שלב , בשקט וביסודיות.

תכנון נכון של השלבים יכול להיות ההבדל בין אירוע בינוני ובמקרה היותר רע מפח נפש, לבין אירוע מצויין שכולם ייהנו ממנו וידברו עליו.